حمل و تحویل کالا

حمل کلیه سفارشات توسط پست جمهوری اسلامی به دو روش پیشتاز و سفارشی صورت می پذیرد. برای هر محموله شماره رهگیری منحصربفردی توسط شرکت پست صادر می گردد که این شماره رهگیری به اطلاع شما خواهد رسید.

حمل کلیه سفارشات توسط پست جمهوری اسلامی ایران و به روش پیشتاز صورت می پذیرد.شماره رهگیری هر محموله توسط شرکت پست صادر می گردد که در منوی "حساب کاربری من"  بخش "نمایش تاریخچه سفارشات"  قابل رویت خواهد بود. ضمنا برای رهگیری محموله خود ؟؟؟؟؟

در صورتی که خریدار مایل به حمل کالای خریداری شده توسط روشهایی غیر ازپست پیشتاز باشد می بایست مراتب را قبل از انتخاب کالا و یا تا یکساعت پس از انتخاب کالا و صدور فاکتور ، به فروشنده اطلاع دهد تا در صورت امکان ،کالا به نحوی که مشتری درخواست نموده ارسال گردد.

مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری محترم در حین ثبت سفارش در وب سایت فروشگاه اینترنتی پندکالا درج مینماید و شرکت ، آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی الصاق خواهد نمود و تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل انجام نیست..

ساعت تحویل محموله ها بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود.

شرکت صنایع پند هیچ کنترلی بر مدت زمان ارسال و ساعت تحویل محموله های ارسالی ندارد و فقط می تواند پیشنهاد شما در خصوص ساعت مناسب دریافت را در کنار آدرس محل تحویل اضافه نماید.

خرید پستی اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست جمهوری اسلامی و بر مبنای وزن و آدرس محاسبه می شود و شرکت صنایع پند ، دخل و تصرفی در آن ندارد.

 

برچسب: حمل تحویل کالا

ارسال دیدگاه